SOHBET'E BAĞLAN

Canlı Radyo Dinle
RadyoFi.Net

Türkiye'nin en farklı
sohbetli radyosu ile
yeni arkadaşlıklara.

RadyoFi iLetişim

Bir çok insanın bu gün Canlı Radyo olarak seçip dinlediği RadyoFi.Net hoş geldiniz. RadyoFi yönetimi olarak siz değerli radyo dinleyicilerimizin bizlere daha hızlı ulaşması için iletişim bilgilerimizi güncelledik. 

Güncel iletişim bilgilerimiz den RadyoFi rahatlıkla sorunsuz bir şekilde ulaşa bilirsiniz. Sizlere özel hazırladığım iletişim bilgilerimiz sayesinde bu gün radyo sitemiz içinde yaşanan her türlü sorunu ortadan kaldıracak ve sizlere radyo alanında daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

RadyoFİ 

Radyo Odalarımız için de yer alan online yetkililere Sohbet odaları içine giremeden direkt olarak ulaşa bileceğiniz şikayet, xline ve istek bölümlerini arge ekibimiz ile geliştirerek siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Hiç bir canlı radyo sitesinde göremeyeceğiniz bütün hizmetleri RadyoFi.Net içinde bula bilirsiniz. 

İstek Hattı

Canlı radyomuzun istek hattı sadece giriş yaptınız sohbet odalarımız için de değil, web üzerinden sohbet sitemize girmeden de istek isteye bileceksiniz. İstekleriniz yayındaki djlerimizin bulunduğu #istek kanalına düşmektedir.  Mobil Radyo dinlerken hiç bir sorun yaşmamanız için mobil uyumlu olarak dizayn edilen RadyoFi bu gün bu özelliği sayesinde en çok tercih edilen Mobil Radyo Sitesidir. 

Artık kullandığınız mobil cihazlarınızdan bizleri sorunsuz bir şekilde dinlemeniz için özel olarak tasarlanan ve sizlerin hizmetine Google Player Store de sunulanan RadyoFi uygulamamız rahatlıkla ve kolaylıkla indire bilirsiniz. İndirdiğiniz program sayesinde Mobil Radyo bağlanıp bizlerle sorunsuz bir şekilde iletişime geçe bilirsiniz. 

RadyoFi Eğlence Bölümü 

Radyomuz için de yer alan eğlence bölümün de sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde eğlenirken yaşaya bileceğiniz her türlü sorunu bizlere iletmeniz için iletişim bölümünden veya sohbet odaları bölümünden bizlere irtibata geçerek sorunlarınızı anında bildire bilirsiniz. Okey Odaları bölümüz de Okey Oynayarak Vakit geçire bilirsiniz. 

RadyoFi.Net ailesi olarak bizlere ulaşan her sorunu hızlı bir şekilde çözüme bağlayıp sorunlarınızı gidermek için göndereceğiniz her mail otomatik olarak #Radyohelp kanalımıza düşmektedir. Online Radyo yöneticimiz tarafından anında cevaplama ile sorunuz şikayetiniz anında çözüme kavuşturulur. Sende bizlere katılarak RadyoFi destek ola bilirsin.

Yayın akışımızla ilgili sorunları, görüşlerinizi ve önerilerinizi bizlere aşağıdaki adresten bildirebilirsiniz.

iletişim: info@radyofi.net