SOHBET'E BAĞLAN

Canlı Radyo Dinle
RadyoFi.Net

Türkiye'nin en farklı
sohbetli radyosu ile
yeni arkadaşlıklara.

Atiye Tik Tok’da Ana Akıma Girmeyi Başardı

Atiye Tik Tok’da Ana Akıma Girmeyi Başardı

‘Ses Seda Yok” şarkısı ile Kasım ayında geri dönüş yapan Türk pop müziğinin renkli ismi Atiye, bu kez arayı uzatmadan kendi şirketi Mikslarj etiketli “Allem Kallem” şarkısıyla hem liste hem de sosyal medya başarısına imza atıyor.

Atiye Tik Tok'da Ana Akıma Girmeyi Başardı

Fusion pop başlığı altında farklı müzik tarzlarının bir arada harmanlandığı “Allem Kallem” geniş ritmik kombinasyonlarıyla da öne çıkarken aynı zamanda kıpır kıpır ve coşkulu bir şarkı olma özelliği taşıyor.

Tiktok’da rekor kırmaya devam/ 2 Nisan Tiktok global’de konser ve sohbet

Hali hazırda 6 milyon görüntülenmeyi aşan #AllemKallem TikTok akımı bugün TikTok’un resmi akımı olarak ilan edildi ve bu yüzden çok daha büyümeye dünya genelinde devam ediyor. Şu anda bile binlerce video çekilmiş durumda şarkıyla. Akabinde 2 Nisan Cumartesi akşamı 20:00’de yine TikTok’ta canlı yayınla 45 dakikalık sohbetli bir mini konserle Atiye sevenleri ile buluşacak.

Atiye Tik Tok’da

Şarkının sözleri Sibel Algan’a, müziği ve düzenlemesi Erol Sebebci’ye ait. Eğlenceli sözleriyle dikkat çeken “Allem Kallem”de artık aşkta daha cesur olmaya karar veren bir kadının hikayesi anlatılıyor.

Şarkının Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen renkli video klibinde Atiye, dans sahnelerinin koreografisinde 10 yıldan fazla süredir iş birlikteliği yaptığı en yakın arkadaşlarından Nelli Tews ile çalıştı.

Önümüzdeki aylarda diğer yeni şarkılarını kısa aralıklarla müzikseverlerin beğenisine sunacak olan Atiye, bu şarkıların da yer aldığı albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Atiye TikTok ve RadyoFi ailesinde

Bir çok insanın aktif olarak kullandığı Tiktok bu gün bir çok ünlü sanatçının içinde yer aldığı bir paltform haline gelmiştir. Bu gün insanlar bu tiktok sayesinde para kazanıyor ve kendilerini orada tanıtıyor. RadyoFi olarak bizlerde yakında tiktoktayız.

Atiye Tiktok sayesinde kaybetiği ününü yeniden kazanmaya başladı. Bir çok insanla burda takipçi kazanarak sohbet ediyor Canlı yayın açıyor. Atiye insanların eğlenmesine de artık burada hizmet veriyor.  Chat Odaları sayesinde bir çok kullanıcıya tiktok platformu sayesinde ulaşa bilirsiniz.  Sende hemen Tiktok Sohbet giriş yaparak buradaki tiktokırlarla tanışa bilirsin. Buradaki tiktok bedavadır.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?